V-League
Vòng 17
Thanh Hóa FC
17:00
Bình Định
Nam Định FC
18:00
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Sông Lam Nghệ An
Viettel FC
Hà Nội FC
19:15
Becamex Bình Dương
Ngoại Hạng Anh
Vòng 9
Arsenal
18:30
Tottenham Hotspur
Crystal Palace
21:00
Chelsea
Fulham
Newcastle United
Bournemouth AFC
Brentford
Southampton
Everton
Liverpool
Brighton Hove Albion
West Ham United
23:30
Wolves
La Liga
Top ghi bàn
Vòng 7
Cadiz
19:00
Villarreal
Getafe
21:15
Valladolid
Sevilla
Atletico Madrid
Mallorca
02:00
Barca
Serie A
Vòng 8
Napoli
20:00
Torino
Inter Milan
22:59
AS Roma
Empoli
01:45
AC Milan
Bundesliga
RB Leipzig
20:30
VfL Bochum
Eintracht Frankfurt
Union Berlin
SC Freiburg
FSV Mainz 05
FC Koln
Borussia Dortmund
VfL Wolfsburg
VfB Stuttgart
Werder Bremen
Monchengladbach
Ligue 1
Strasbourg
22:00
Rennes
PSG
Nice
Hàn Quốc
Vòng 1
FC Seoul
12:00
Daegu FC
Incheon United
14:30
Ulsan Hyundai FC
Jeonbuk Hyundai Motors
Pohang Steelers
Jeju United
Gangwon FC
J-League 1
Vòng 31
Avispa Fukuoka
Vissel Kobe
Cerezo Osaka
Shonan Bellmare
Kashima Antlers
13:00
FC Tokyo
Sagan Tosu
Kyoto Sanga
Hiroshima Sanfrecce
Urawa Red Diamonds
Nagoya Grampus
14:00
Yokohama Marinos
Gamba Osaka
Kashiwa Reysol
Consadole Sapporo
Kawasaki Frontale
Cúp FA
Qual.3
Congleton Town
AFC Fylde
Anstey Nomads
Shefford Town Campton
Cheshunt
Kidderminster Harriers
Hornchurch
Braintree Town
St Ives Town
Chasetown
Hampton Richmond Borough
Paulton Rovers
Alvechurch
Nuneaton Borough
Chester FC
Hanley Town
Hyde F.C.
Darlington
Stocksbridge Park Steels
Ashington
Chorley FC
Blyth Spartans
Kings Lynn
Kettering Town
Swindon Supermarine
Farnborough Town
Bamber Bridge
Buxton FC
Coalville
Sudbury
Metropolitan Police
Chippenham Town
Banbury United
Berkhamsted Town
Basford Utd
Boston United
Taunton Town
Walton Hersham
Three Bridges
Hereford United
Dulwich Hamlet
Folkestone
Oxford City
Plymouth Parkway
Weston Super Mare
Helston Athletic
Bath City
Sevenoaks Town
Gainsborough Trinity
Worksop Town
Peterborough Sports
Hemel Hempstead Town
Weymouth
Welling United
Beckenham Town
Binfield
Gloucester City
Merthyr Town
Romford
Chelmsford City
Worthing
Eastbourne Borough
Billericay Town
Biggleswade Town
Hanwell Town
Ebbsfleet United
Scarborough
Curzon Ashton FC
Yate Town
Bracknell Town
Carshalton Athletic FC
Havant Waterlooville
Hendon
Herne Bay
South Shields
Marske United
Clitheroe
Bury AFC
Hạng nhất Anh
Vòng 12
Rotherham United
Wigan Athletic
Coventry City
Middlesbrough
Reading
Huddersfield Town
Sunderland A.F.C
Preston North End
Sheffield United
Birmingham City
Cardiff City
Burnley
West Brom
Swansea City
Blackpool
Norwich City
Bristol City
Queens Park Rangers (QPR)
Blackburn Rovers
Millwall
VĐQG Mexico
Puebla
07:00
Club America
FC Juarez
09:00
Pumas U.N.A.M.
Atletico San Luis
05:00
Tigres UANL
Monterrey
05:05
Pachuca
Atlas
07:05
Necaxa
CDSyC Cruz Azul
09:05
Chivas Guadalajara
Hà Lan
SC Cambuur
21:30
PSV Eindhoven
Groningen
23:45
AZ Alkmaar
AFC Ajax
01:00
Go Ahead Eagles
FC Twente Enschede
Vitesse Arnhem
VĐQG Brazil
Vòng 29
Ceara
America MG
Internacional RS
Santos
Atletico Mineiro
Fluminense RJ
Atletico Paranaense
Juventude
Flamengo
Bragantino
Avai FC SC
Atletico Clube Goianiense
Goias
Fortaleza
Corinthians Paulista (SP)
Cuiaba
Bồ Đào Nha
FC Porto
03:15
Sporting Braga
Vizela
Portimonense
GD Chaves
00:00
Estoril
Vitoria Guimaraes
02:30
Benfica
VĐQG Thụy Điển
Vòng 24
Malmo FF
Hammarby
Degerfors IF
22:30
Djurgardens
Scotland
Heart of Midlothian
Glasgow Rangers
Saint Mirren
Livingston
Dundee United
Saint Johnstone
Aberdeen
Kilmarnock
Celtic FC
Motherwell
Ross County
Hibernian
Thụy Sĩ
Basel
St. Gallen
Grasshopper
01:30
FC Zurich
VĐQG Thổ Nhĩ Kỳ
Kasimpasa
Gazisehir Gaziantep
Ankaragucu
Istanbul BB
Kayserispor
Trabzonspor
Adana Demirspor
Galatasaray
Hạng nhất Việt Nam
Phú Thọ
16:00
Huế FC
Ba Lan
Vòng 11
Gornik Zabrze
Zaglebie Lubin
Lech Poznan
Legia Warszawa
Pogon Szczecin
Lechia Gdansk
Na Uy
Tromso IL
Molde
Valerenga
Stromsgodset
Lillestrom
Bodo Glimt
Nga
Gazovik Orenburg
FK Sochi
Khimki
CSKA Moscow
Lokomotiv Moscow
Ural Sverdlovsk Oblast
VĐQG Slovakia
Dukla Banska Bystrica
Michalovce
Tatran LM
Dunajska Streda
MSK Zilina
Trencin
VĐQG Bỉ
Vòng 10
Oud Heverlee
Saint Gilloise
Oostende
23:15
Racing Genk
Westerlo
Zulte-Waregem
Club Brugge
Mechelen
VĐQG Croatia
ZNK Osijek
21:55
NK Lokomotiva Zagreb
Dinamo Zagreb
00:30
Slaven Koprivnica
Serie B Italia
Parma
Frosinone
Spal
Genoa
Modena
Reggina
Bari
Brescia
Cagliari
Venezia
Palermo
SudTirol
Cittadella
Ternana
Perugia
Pisa
Hạng 2 Tây Ban Nha
Mirandes
Las Palmas
Racing Santander
Malaga
Andorra CF
Levante
Villarreal B
Burgos CF
Hạng 2 Pháp
Saint Etienne
Grenoble
Rodez Aveyron
Amiens
Caen
Quevilly
Metz
Pau FC
Dijon
Le Havre
Annecy
Bastia
Chamois Niortais
Guingamp
Valenciennes
Sochaux
Nimes
Paris FC
Hạng 2 Đức
Fortuna Dusseldorf
Arminia Bielefeld
Greuther Furth
SV Sandhausen
Holstein Kiel
Hansa Rostock
St. Pauli
Heidenheimer
Hạng 2 Nhật Bản
Vòng 39
Ventforet Kofu
Tochigi SC
Thespa Kusatsu
Omiya Ardija
Montedio Yamagata
Albirex Niigata
Tokushima Vortis
Machida Zelvia
FC Ryukyu
16:30
Yokohama FC
Oita Trinita
V-Varen Nagasaki
Roasso Kumamoto
11:00
Blaublitz Akita
Zweigen Kanazawa FC
Fagiano Okayama
Mito Hollyhock
JEF United Ichihara Chiba
Renofa Yamaguchi
Grulla Morioka
Vegalta Sendai
Tokyo Verdy
VĐQG Ireland
Sligo Rovers
Shamrock Rovers
VĐQG Slovenia
Domzale
NK Mura 05
NK Olimpija Ljubljana
Tabor Sezana
FC Koper
01:15
ASK Bravo Publikum
VĐQG Romania
CS Mioveni
Universitatea Craiova
CFR Cluj
Petrolul Ploiesti
VĐQG Chile
Vòng 26
Union La Calera
06:00
Coquimbo Unido
Huachipato
CSD Antofagasta
Palestino
Everton CD
Curico Unido
Deportes La Serena
VĐQG Bulgaria
Lokomotiv Sofia
17:45
Ludogorets Razgrad
VĐQG Argentina
Vòng 22
Club Atletico Tigre
Aldosivi Mar del Plata
Estudiantes La Plata
Colon de Santa Fe
Union Santa Fe
07:30
Newells Old Boys
Racing Club
Rosario Central
Central Cordoba SDE
Sarmiento Junin
CA Platense
Defensa Y Justicia
San Lorenzo
CA Huracan
Banfield
04:00
Godoy Cruz Antonio Tomba
Arsenal de Sarandi
06:30
Independiente
Hạng nhất Ba Lan
Skra Czestochowa
GKS Katowice
Stal Rzeszow
Resovia Rzeszow
Gornik Leczna
GKS Tychy
Hạng 2 Nga
Vòng 14
Avangard
FK Sakhalinets
Luki Energiya
Rodina Moskva III
Stavropolye-2009
FK Biolog
Legion Dynamo
Alania-d Vladikavkaz
SKA Rostov
Rotor Volgograd
Druzhba Maykop
Mashuk-KMV
Torpedo Vladimir
Tekstilshchik Ivanovo
Chertanovo Moscow
FC Tver
Tyumen
FK Ural-2
Chernomorets Novorossiysk
FK Kuban Kholding
FK Zenit Izhevsk
FK Khimik-Avgust
SY Sakhalinsk
Kvant Obninsk
VĐQG UAE
Vòng 4
Al-Sharjah
20:15
Khor Fakkan
Banni Yas
Al-Jazira(UAE)
Dabba Al-Fujairah
Ajman
Al Nasr Dubai
Al-Wasl
Hạng 2 Hàn Quốc
Vòng 42
Gimpo FC
11:30
Chungnam Asan
Seoul E-Land FC
Bucheon FC 1995
FC Anyang
Ansan Greeners FC
Daejeon Citizen
Gwangju Football Club
Hạng 4 Anh
Harrogate Town
Bradford City
Salford City
Grimsby Town
Stockport County
Walsall
AFC Wimbledon
Colchester United
Gillingham
Sutton United
Swindon Town
Northampton Town
Crawley Town
Stevenage Borough
Leyton Orient
Newport County
Tranmere Rovers
Barrow
Carlisle United
Crewe Alexandra
Rochdale
Doncaster Rovers
Hạng 3 Đức
VfL Osnabruck
SV Waldhof Mannheim
Borussia Dortmund (Youth)
TSV 1860 Munchen
MSV Duisburg
Hallescher FC
SV Elversberg
SC Verl
Saarbrucken
SC Freiburg (Youth)
SpVgg Bayreuth
Dynamo Dresden
VĐQG Venezuela
Caracas FC
Deportivo La Guaira
Estudiantes Merida FC
06:15
CD Hermanos Colmenares
Monagas SC
Deportivo Metropolitano
Carabobo FC
Zamora Barinas
Hạng 2 Scotland
Hamilton Academical
Dundee
Ayr United
Inverness
Partick Thistle
Greenock Morton
Cove Rangers
Arbroath
Queen's Park
Raith Rovers
Hạng 2 Thổ Nhĩ Kỳ
Pendikspor
17:30
Goztepe
Sakaryaspor
Yeni Malatyaspor
Altay Spor Kulubu
Eyupspor
Caykur Rizespor
Bodrumspor
Hạng 2 Thụy Điển
Vòng 25
Orebro Syrianska IF
BK Forward
Vanersborgs IF
GAIS
Tvaakers IF
BK Olympic
Sollentuna United
Taby
Lindome GIF
IFK Malmo FK
Hammarby TFF
Gefle IF
Umea FC
Sandvikens IF
Haninge
FC Stockholm Internazionale
Angelholms FF
Atvidabergs
Lunds BK
Oskarshamns AIK
Ljungskile
Torns IF
Hạng 2 Romania
FC Timisoara
15:00
Concordia Chiajna
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Unirea Dej
Unirea Constanta
Gloria Buzau
ACS Dumbravita
Ripensia Timisoara
Dinamo Bucuresti
FC Unirea 2004 Slobozia
CSM Politehnica Iasi
FC Maramures Baia Mare
ACS Viitorul Selimbar
CSA Steaua Bucuresti
Hạng 2 Ba Lan
Vòng 13
Slask Wroclaw II
Znicz Pruszkow
Olimpia Elblag
19:30
Kotwica Kolobrzeg
Pogon Siedlce
Wisla Pulawy
OKS Stomil Olsztyn
Lech II Poznan
Motor Lublin
Siarka Tarnobrzeg
Gornik Polkowice
Radunia Stezyca
Hạng 2 Moldova
Vòng 5
Real Succes
Victoria Bardar
CF Sparta Selemet
Olimp Comrat
Flacara Falesti
FC Sheriff B
Hạng 2 Slovenia
NK Primorje
Krka
NK Bilje
Krsko Posavlje
Roltek Dob
MNK FC Ljubljana
NK Fuzinar
NK Nafta
Malaysia
Vòng 19
Johor Darul Takzim
Negeri Sembilan
Sarawak United
Pahang
Kedah
MISC-MIFA
Selangor
Melaka
Terengganu
Sabah
Albania Division 2
Vòng
Beselidhja Lezhe
Terbuni Puke
Burreli
KF Oriku
Flamurtari
Besa Kavaje
KS Korabi Peshkopi
Turbina Cerrik
Luzi 2008
Skenderbeu Korca
Tomori berat
KS Dinamo Tirana
Apolonia Fier
Lushnja KS
Bulgaria B PFG
FC Sozopol
Botev Plovdiv II
Strumska Slava
Minyor Pernik
CSKA 1948 Sofia II
Etar
Ludogorets Razgrad II
FC Dobrudzha
Tanzania Ligue 1
Vòng 6
Namungo FC
KMC FC
Indonesia Super League
Pusamania Borneo FC
15:30
Madura United
Dewa United FC
Cilegon United
Arema Malang
Persebaya Surabaya
Kazakhstan Premier League
Vòng 21
FK Kaspyi Aktau
FK Aksu
FK Taraz
Maktaaral
Ordabasy
FK Atyrau
Canadian Premier League
Pacific FC
FC Edmonton
HFX Wanderers FC
Atletico Ottawa
Forge FC
York 9 FC
England Conference North Division
Vòng 15
Leamington
AFC Telford United
Southport FC
Bradford Park Avenue
Latvia Division 2
Vòng 20
Riga FC II
Salaspils
Valmieras FK II
Olaine
Rezekne/BJSS
FK Smiltene BJSS
Croatia 2.HNL
Bijelo Brdo
HNK Cibalia
NK Dubrava Zagreb
NK Croatia Zmijavci
NK Jarun
NK Dugopolje
NK Solin
Rudes
HNK Vukovar 91
Hrvatski dragovoljac
Thổ Nhĩ Kỳ Lig3
Kastamonuspor
Fethiyespor
Kirsehir Koyhizmetleri
Usakspor
Serik Belediyespor
Bukaspor
Ankarademirspor
Pazarspor
Etimesgut Belediye Spor
Hekimoglu Trabzon
Utkoi
Inegolspor
Nazillispor
Osmanlispor FC
Somaspor
Tarsus Idman Yurdu
Sariyer
Kirklarelispor
Batman Petrolspor
Sivas Dort Eylul Belediyespor
Bursaspor
Erokspor
Erzin Belediyespor
Belediye Vanspor
Bursa Niluferspor AS
Adiyamanspor
Ispartaspor
Erzincanspor
Menemen Belediye Spor
Duzcespor
Kocaelispor
Balikesirspor
S.Urfaspor
Bayburt Ozel Idare
Afjet Afyonspor
Amedspor
Diyarbakirspor
Zonguldak
Myanmar Professional League
Yadanabon FC
Shan United
Serbia
Backa Topola
Radnik Surdulica
Habitpharm Javor
FK Vozdovac Beograd
FK Napredak Krusevac
Kolubara
Hạng nhất Mỹ
Las Vegas Lights
New Mexico United
Loudoun United
05:30
Detroit City
Hartford Athletic
Charleston Battery
Indy Eleven
Tulsa Roughneck
Miami FC
Memphis 901
Pittsburgh Riverhounds
San Antonio
Rio Grande Valley
Louisville City FC
Oakland Roots
Birmingham Legion
Orange County Blues FC
San Diego loyalty
Phoenix Rising FC
09:30
New York Red Bulls B
VĐQG Iran
Shahrdary Arak
Malavan
Nassaji Mazandaran
Naft Masjed Soleyman FC
Gol Gohar FC
Esteghlal Tehran
Zob Ahan
Peykan
Foolad Khozestan
Mes krman
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bowers Pitsea
Horsham
Canvey Island
Bognor Regis Town
Corinthian Casuals
Enfield Town
Aveley
Margate
Bishop's Stortford
Wingate Finchley
Norway Division 1 Women
Medkila (nữ)
KIL/Hemne (nữ)
Slovakia 2. Liga
Sokol Dolna Zdana
Slovan Bratislava B
Humenne
Slavoj Trebisov
KFC Komarno
MSK Puchov
Povazska Bystrica
Lachabadisilahua
Tatran Presov
TJ Spartak Myjava
FK Kosice
MFK Dubnica nad Vahom
Colombia Copa Premier
Tigres Zipaquira
Bogota FC
Valledupar FC
03:00
Barranquilla FC
Real Cartagena
Universitario de Popayan
Atletico FC
06:10
Cucuta
Burundi League
Athletico Olympic
Top Junior
Vitalo
Flambeau de l'Est
England Conference
Dorking
Dagenham Redbridge
Halifax Town
Woking
Gateshead
Eastleigh
Notts County
Altrincham
Oldham Athletic
Wrexham
Solihull Moors
Bromley
Aldershot Town
Wealdstone FC
Southend United
Yeovil Town
Barnet
York City
Torquay United
Scunthorpe United
Chesterfield
Maidenhead United
Boreham Wood
23:20
Maidstone United
Botola 2
JSM Jeunesse Sportive El Massi
Ittifaq Marrakech
Itihad Z. Khemisset
Renaissance Zmamra
Raja de Beni Mellal
Olympique Dcheira
Giải trẻ Ả Rập Xê Út
Vòng 2
Al-Fath (Youth)
Arar (Youth)
Hajer (Youth)
Al Khaleej Youths
Al-Shabab (Youth)
Al-Ittihad (Youth)
Al-Nasr (Youth)
Al Wehda (Youth)
Al-Ansar Youths
Ohud Medina Youths
Al Ahli Jeddah (Youth)
Al Raed U20
Jeddah Youth
Al-Taawon Youths
Al-Faisaly Harmah Youth
Al-Hilal (Youth)
Al-Ettifaq (Youth)
Al-Qadasiya (Youth)
Primera Division de Colombiano-Apertura
Dep.Independiente Medellin
08:00
Alianza Petrolera
Cortulua
Atletico Bucaramanga
Deportiva Once Caldas
04:05
Jaguares de Cordoba
La Equidad
Millonarios
Aguilas Doradas
08:15
Deportes Tolima
Ecuador Campeonato Serie B
CD El Nacional
22:45
CD Independiente Juniors
Manta FC
Guayaquil SC
Bhutan Thimphu League
Thimphu City
Ugyen Academy
French Championnat Amateur
Saint Quentin
AS Furiani Agliani
Poissy As
Guingamp B
Chasselay M.D. Azergues
Andrezieux
Stade Reims II
Metz B
Rennes II
St Pryve St Hilaire
Beauvais
Voltigeurs Chateaubriant
CHAMALIERES
Bourges
Blois
Caen II
Chartres FC
Chambly FC
Maccabi Paris
Racing Club de France
Granville
Vannes
Besancon
Sainte Genevieve Sports
Evian Thonon Gaillard
Louhans-Cuiseaux
Canet Roussillon
Lyon Duchere
Creteil
St. Maur Lusi
Frejus St-Raphael
Sete FC
Fleury Merogis U.S.
Colmar
Saumur OL
Romorantin
Haguenau
ASM Belfortaine
Vierzon
FC Nantes B
Marignane Gignac
Aubagne
Saint-Priest
Hyeres
FC Rouen
Saint Malo
ES Wasquehal
Epinal
Toulon
Jura Sud Foot
Yzeure AS
Lorient B
Olympique Ales
GRACES
Stade Bordelais
Angers II
Lyonnais II
Auxerre B
Albania Super league
Egnatia
Kastrioti Kruje
KF Laci
KS Perparimi Kukesi
Hạng 2 Áo
Trenkwalder Admira Wacker
FC Liefering
Grazer AK
Sturm Graz (Youth)
Rapid Vienna (Youth)
Lafnitz
England U21 Professional Development League 2
Sheffield Wed U21
Sheffield Utd U21
Cúp Quốc Gia Iceland
finals
Hafnarfjordur
Vikingur Reykjavik
Italian Youth League B
Vòng 3
Parma U20
AlbinoLeffe Youth
Monopoli Youth
Spezia U20
Pordenone Youth
Padova U20
Reggina U19
Perugia U20
Reggiana U20
Alessandria U19
Sha LAN U19
Lazio U20
Venezia F.C. Youth
FeralpiSalo Youth
Brescia U20
US Cremonese U20
Como U20
Spal U19
Genoa U20
Cittadella U20
Ternana u20
Pisa U19
Virtus Entella U20
Cosenza Calcio Youth
Viterbese Castrense Youth
Benevento (Youth)
Ascoli U20
Crotone U19
S.S.D. Monza 1912 Youth
Vicenza U20
Imolese Calcio Youth
Pescara U20
VĐQG Đan Mạch nữ
Nordsjaelland (nữ)
AGF Kvindefodbold APS (nữ)
Malta Premier League
Hamrun Spartans
Floriana F.C.
Mosta FC
Sirens
Santa Lucia
22:15
Gudja United
Zebbug Rangers
Marsaxlokk FC
Vô địch Mexico nữ
Queretaro (nữ)
Cruz Azul (nữ)
Tijuana (nữ)
Toluca (nữ)
Tigres (nữ)
Monterrey (nữ)
Unam Pumas (nữ)
Aguilas de Leon (nữ)
Bosnia erzegovina 1st League
Zvi Jerzy Da
Drina Zvornik
FK Podrinje
Ljubic Prnjavor
FK Krupa
Laktasi
Mexico U20
Monterrey U20
Pachuca U20
Atlas U20
Necaxa U20
San Luis U20
Tigres UANL U20
CDSyC Cruz Azul U20
Chivas Guadalajara U20
Croatia 3.Division
Jadran LP
NK Zagorec Krapina
Argentina Prim C Metropolitana
Defensores Unidos
Argentino de Quilmes
Deportivo Merlo
Colegiales
Deportivo Armenio
Los Andes
Sportivo Dock Sud
Comunicaciones BsAs
CA San Miguel
Ituzaingo
Talleres Rem de Escalada
Club Atletico Acassuso
UAI Urquiza
Canuelas FC
Villa San Carlos
Uhl Que Sa
Latvian Higher League
Vòng 30
Tukums-2000
FK Auda Riga
Rigas Futbola skola
Metta/LU Riga
FK Liepaja
FK Spartaks Jurmala
Northern Ireland IFA Championship
Annagh United
HW Welders
Ards FC
Dergview FC
Ballyclare Comrades
Warrenpoint Town
Dundela
Newington
Knockbreda
Ballinamallard United
Loughgall FC
Institute FC
USA Women
San Diego Wave (nữ)
North Carolina (nữ)
Sky Blue FC (nữ)
Portland Thorns FC (nữ)
Washington Spirit (nữ)
Houston Dash (nữ)
Racing Louisville (nữ)
Kansas City NWSL (nữ)
OL Reign Reign (nữ)
Orlando Pride (nữ)
Ghana Premier
Accra Hearts of Oak
Bibiani Gold Stars
Qatar League CUP
Vòng bảng
Al-Wakra
Al-Sailiya
Umm Salal
Al-Sadd
Al-Ahli Doha
Qatar SC
Copa Sudamericana
Sao Paulo
Independiente Jose Teran
Israel B League
Hapoel Qalansawe
Maccabi Nujeidat Ahmed
SC Maccabi Ashdod
Maccabi Herzliya
Australia Darwin Premier League
Mindil Aces
Hellenic AC
Liga Nacional de Guatemala
CSD Municipal
CD Achuapa
Deportivo Mixco
Malacateco
Xelaju MC
Antigua GFC
U19 Đan Mạch
Odense BK U19
Nordsjaelland U19
Sonderjyske U19
Randers Freja U19
Silkeborg U19
Aarhus AGF U19
Midtjylland U19
Esbjerg U19
Horsens U19
Lyngby Fodbold Club U19
BrondbyU19
Aalborg BK U19
Vejle U19
FC Kobenhavn U19
USA National Premier Soccer League
Greenville Triumph
FC Tucson
North Carolina
Omaha
Tormenta FC
Richmond Kickers
Chattanooga Red Wolves
Charlotte Independence
Syria
Al Jazeera
Al-Taleiah
Al-Jaish Damascus
Teshrin SC
Hạng nhất Đan Mạch
Vendsyssel
Helsingor
Nykobing FC
Sonderjyske
Cyprus 1 Division
Apollon Limassol FC
AEP Paphos
Doxa Katokopias
Omonia Nicosia FC
AEK Larnaca
Anorthosis Famagusta FC
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga
KF Arsimi
Borec Veles
Belasica Strumica
KF Besa Doberdoll
FK Kozuv
FK Karaorman
FK Ohrid 2004
Detonit Plachkovica
Pelister Bitola
Voska Sport
FK Sloga 1934 Vinica
FK Rinija Gostivar
FK Teteks Tetovo
Kamenica-Sasa
FC Vardar Skopje
Lokomotiva Skopje
Burkina Faso League
AS Sonabel
AS Police Ouagadougou
Majestic FC
Vitesse Delft
Tajikistan
Vòng 16
Khujand
Faizkand
Ravshan Kulob
Regar-TadAZ Tursunzoda
Singapore
Tanjong Pagar Utd
Young Lions
Tampines Rovers FC
Geylang United FC
Primera Division de Ecuador
Gualaceo SC
Universidad Catolica
9 de Octubre
05:45
Liga Dep. Universitaria Quito
Mushuc Runa
Club Sport Emelec
Poland Mloda Ekstraklasa
Wisla Krakow (Youth)
Arka Gdynia (Youth)
Pogon Szczecin(Youth)
Rakow Czestochowa (Youth)
Zaglebie Lubin (Youth)
Cracovia Krakow (Youth)
Jagiellonia Bialystok (Youth)
Polonia Warszawa (Youth)
Korona Kielce U19
Lech Poznan (Youth)
Legia Warszawa (Youth)
Slask Wroclaw U21
Spain Primera Division RFEF
CF Intercity
UE Cornella
Merida AD
Pontevedra
Unionistas de Salamanca
CF Rayo Majadahonda
UD Logrones
Sabadell
Fuenlabrada
CD Linares Deportivo
Real Murcia
SD Logrones
Badajoz
Racing de Ferrol
Belarus Reserve League
Arsenal Dzyarzhynsk Reserves
Neman Grodno Reserves
Bate Borisov Reserves
Torpedo Zhodino Reserves
Belshina Babruisk Reserve
Dinamo Brest Reserves
Dinamo Minsk Reserves
Shakhter Soligorsk Reserves
Dnepr Mogilev Reserves
FC Slutsk Reserves
FC Gomel Reserves
FC Vitebsk Reserves
FC Minsk Reserves
Energetik-BGU Minsk Reserves
Slavia Mozyr Reserve
FC Isloch Reserves
Hạng nhất nữ Séc
Dukla Prague (nữ)
FC Viktoria Plzen (nữ)
Banik Ostrava (nữ)
Slavia Praha (nữ)
ACT Premier League
Canberra FC
Monaro Panthers
Vô địch U17 Đức
Koln U17
RW Essen U17
Hoffenheim U17
Karlsruher SC U17
SV Meppen U17
FC Erzgebirge Aue U17
Hamburger SV U17
Carl Zeiss Jena U17
MSV Duisburg U17
Arminia Bielefeld U17
Dynamo DresdenU17
Viktoria Berlin U17
SpVgg Unterhaching U17
Nurnberg U17
FC Hennef 05 U17
SC Paderborn 07 U17
Union Berlin U17
Magdeburg U17
Hertha BSC Berlin U17
VfL Wolfsburg U17
TSV 1860 Munchen U17
SV Darmstadt U17
Stuttgarter Kickers U17
Jahn Regensburg U17
SV Deutz 05 U17
Monchengladbach U17
Spanish Bizkaia-Tercera Division
CD Beti Onak
CD Cortes
CD Manacor
CE Mercadal
Santanyi
Inter Manacor
CD Touring
SD San Ignacio
Ponferradina B
21:45
Palencia
Aurrera de Vitoria
Pasaia KE
PE Sant Jordi
Constancia
Solares
SD Revilla
Atzeneta UE
Patacona
Urduliz FT
CD Lagun Onak
Atletico Astorga
UD Santa Marta
UD Collerense
Llosetense
CD Santa Ursula
UD Tamaraceite
SD Deusto
CD Vitoria(SPA)
Manchego Ciudad
Quintanar Del Rey
Arucas CF
CD Union Sur Yaiza
UD Ibarra
Panaderia Pulido
Villa Santa Brigida
Tenerife B
CD Bullense
Ciudad de Murcia
Bollullos CF
Ceuta B
UD Poblense
Andratks
Cultural de Durango
Portugalete
CD Estradense
Deportivo La Coruna B
Huetor Tajar
Atletico Porcuna CF
Caudal
UD Llanera
Rapido de Bouzas
CD Barco
Belarus Womens Premier League
Dnepr Mogilev (nữ)
Dinamo-BGUFK Minsk (nữ)
Lithuania - 2.Division
Ekranas Panevezys
FK Neptunas Klaipeda
Garr and Ava
Babrungas
Liberia First Division
Freeport
BEA Mountain FC
Philippines UFL
Ceres FC
FC Meralco Manila
Azkals Development Team
Kaya FC
Wales FAW nam
Buckley Town
Guilsfield
Colwyn Bay
Prestatyn Town FC
Conwy Utd
Gresford
Newi Cefn Druids
Llanidloes Town
Barry Town United
Taffs Well
Holyhead
Mold Alexandra
Cambrian Clydach
Pontardawe Town
Holywell
Penrhyncoch
Carmarthen
Afan Lido
Llantwit Major
Ynyshir Albions
Trefelin
Cwmbran Celtic
VĐQG Belarus
Vòng 23
FC Belshina Babruisk
Dinamo Brest
Dinamo Minsk
Shakhter Soligorsk
BATE Borisov
FC Torpedo Zhodino
Georgia Primera Division
Vòng 28
Samgurali Tskh
FC Saburtalo Tbilisi
FC Gagra
Dila Gori
FC Telavi
Lokomotiv Tbilisi
Sweden Div 3 Mellersta
Ytterhogdal IK
Storfors AIK
Hudiksvalls ABK
FC Gute
Assyriska BK
Hoganas BK
IF Algarna
Kiruna FF
Ahlafors IF
Stenungsunds IF
Savedalens IF
Tolo IF
Ullared
Hittarps IK
Skiljebo SK
Kungsangens IF
Ariana
IFK Berga
IFK Hassleholm
Hogsby IK
Husqvarna
BK Astrio
Enskede IK
Assyriska United IK
Nosaby IF
Osterlen FF
Bodens BK
Bergnasets AIK
Friska Viljor FC
Sund IF
Skelleftea FF
Umea FC Academy
Huddinge IF
IFK Lidingo FK
Smedby AIS
Syrianska FC
Karlslunds IF HFK
Nordvarmland FF
Kumla
Lidkopings FK
Sandviks IK
IFK Ostersund
Herrestads AIF
IK Gauthiod
Forsbacka IK
IFK Stocksund
Rappe GOIF
Eslovs BK
IFK Lulea
Gottne IF
Nykopings BIS
Syrianska Eskilstuna IF
Jordan
Vòng 18
Al Wihdat Amman
AL Salt
Al Faisaly
Al Hussein Irbid
Hạng 3 Tây Ban Nha
Alcorcon B
AD Union Adarve
RCD Espanyol B
Ibiza Islas Pitiusas
Real Oviedo B
Deportivo Ourense
Leganes B
Don Benito
SD Beasain
CA Cirbonero
Atletico Saguntino
CF Badalona
Valencia CF Mestalla
Real Zaragoza B
Rio Sports
Alaves B
CD Arnedo
AD San Juan
Hạng 2 Síp
Anagennisi FC Deryneia
MEAP Nisou
Peyia 2014
PAEEK
Ermis Aradippou
AE Zakakiou
Dignis Yepsonas
Agia Napa
Nhật bản
Orca Kamogawa FC (nữ)
Cerezo Osaka Sakai (nữ)
Speranza Takatsuki(nữ)
Nippon Sport Science Universit (nữ)
Angeviolet Hiroshima (nữ)
Yokohama FC Seagulls (nữ)
Ehime FC (nữ)
Gunma FC White Star (nữ)
AS Harima ALBION (nữ)
NGU Nagoya (nữ)
IGA Kunoichi (nữ)
Setagaya Sfida (nữ)
Switzerland - 2.Liga
FC Sion U21
Chenois
Koniz
FC Black Stars Basel
USV Eschen Mauren
FC Winterthur U21
Freienbach
Kreuzlingen
FC Gossau
SV Hongg
Wohlen
FC Emmenbrucke
Neuchatel Xamax FCS U21
solothurn
FC Linth 04
Grasshoppers U21
FC Wettswil Bonstetten
Weesen
SC Cham
FC Rapperswil-Jona
Young Boys U21
Zurich B team
Baden
Etoile Carouge
Concordia Lausanne
Portalban/Gletterens
Meyrin
FC Naters
US Terre Sainte
Vevey Sports
Lugano U21
FC Tuggen
FC Paradiso
Uzi
Monthey
Echallens
Stade Nyonnais
Chiasso
Bulle
YF Juventus Zurich
Kriens
Bavois
Grand Saconnex
FC Martigny Sports
FC Thun U21
Concordia
Hạng 2 Phần Lan
JaPS
Jaro
PIF Parainen
SJK Akatemia
PK-35 Vantaa
Gnistan Helsinki
Primera Division de Honduras
Marathon
Honduras Progreso
CD Victoria
CD Olimpia
Georgia Division
Gareji Sagarejo
FC Metalurgi Rustavi
FC Shukura Kobuleti
WIT Georgia Tbilisi
FC Merani Tbilisi
Spaeri FC
Hong Kong Elite Cup
Sham Shui Po
Wofoo Tai Po
Schleswig Holstein Liga
SV Frisia 03
TSV Bordesholm
TSV Pansdorf
Oldenburger SV
FC Kilia Kiel
Weiche Flensburg 08 II
SV Todesfelde
Union Neumunster
Inter Turkspor Kiel
Dornbreite Lubeck
Bulgaria Premier League Women
Pirin Blagoevgrad (nữ)
FC NSA Sofia (nữ)
Danish U17
Horsens U17
19:45
LYNGBY FODBOLD CLUB U17
Odense BK U17
Nordsjaelland U17
Brondby IFU17
AalborgU17
VejleU17
FC Kobenhavn U17
Midtjylland U17
Esbjerg FB U17
Silkeborg IF U17
AGF Viby U17
U19 Pháp
Ajaccio U19
Istres U19
Montpellier U19
Marseille U19
Nantes U19
Bordeaux U19
U19 PSG
Stade Reims U19
Hạng 2 Ả Rập Xê Út
AL-jeel
19:20
Al-Suqoor(KSA)
Al Nairyah
Al Najma(KSA)
Al-Rawdhah
Al Safa(KSA)
Al-Zlfe
19:35
Al-Sharq
Bisha FC
Al Shuaib
Al-Rayyan
19:50
Al-Ansar
Wajj
19:55
Al-Washm
Al-Kawkab
23:25
Sajer FC
CAF U-17 Championship
Groups(CE)
Rwanda U17
Sudan U17
Uganda(U17)
Djibouti U17
Tunisia
Stade tunisien
ES Hamam-Sousse
Esperance Sportive de Tunis
Sifakesi
ES du Sahel
US Tataouine
Azerbaijan Premier League
Turan Tovuz
Zira FK
Qarabag
FC Neftci Baku
Brazil Serie B
Vòng 32
Centro Sportivo Alagoano
Guarani SP
Operario Ferroviario PR
Vila Nova
Sampaio Correa
Gremio (RS)
Chapecoense SC
Bahia
Brusque FC
Criciuma
Ituano SP
04:30
CRB AL
Algeria U20 Youth League
JS Bordj Menaiel U21
AS Khroub U21
CA Batna U21
ES Sour Ghozlane U21
NRB Teleghma U21
IRB Ouargla U21
USM Annaba U21
IB Khemis El Khechna U21
USM El Harrach U21
MC EI Eulma U21
AS Ain Mlila U21
US Chaouia U21
Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Petrovac
Arsenal Tivat
FK Rudar Pljevlja
Jezero Plav
FK Sutjeska Niksic
Jedinstvo Bijelo Polje
Decic Tuzi
Mornar
FK Buducnost Podgorica
FK Iskra Danilovgrad
Hạng 3 Áo
FC Kitzbuhel
SVG Reichenau
SV Austria Salzburg
St. Johann
RW Rankweil
SC Gofis
Bischofshofen
USK Anif
SC Golling
FC Pinzgau Saalfelden
SV Grodig
SV Wals-Grunau
Kufstein
SV Fugen
OTSU Hallein
SV Kuchl
SC Imst
SC Schwaz
SC Bregenz
Sc Rothis
VfB Hohenems
FC Lauterach
SV Stripfing Weiden
ASV Bruck
SR Donaufeld Wien
SV Leobendorf
Brook thunders
FC Brauerei Egg
Admira Dornbirn
USV RB Weindorf St.Anna
Leoben
SC Kundl
SV Telfs
VĐQG Đài Loan nữ
Hualien (nữ)
Taipei Xiongzan (nữ)
Inter Taoyuan FC (nữ)
Hang Yuan FC (nữ)
Kaohsiung Sunny Bank (nữ)
Taichung Blue Whale (nữ)
Italia Primavera
Inter Milan U20
Atalanta U20
Cagliari U19
Napoli U20
Torino U20
Juventus U20
Sampdoria Youth
Frosinone U20
Udinese U20
Lecce U20
Cesena U20
Sassuolo U20
Empoli U20
AS Roma U20
Bắc Anh
Lancaster City
Belper Town
Stafford Rangers
Liversedge
Stalybridge Celtic
Morpeth Town
Warrington Town AFC
Radcliffe Borough
Atherton Collieries
Ashton United
Matlock Town
Nantwich Town
FC United of Manchester
Marine
Guiseley
Warrington Rylands
Vô địch U19 Đức
St. Pauli U19
Energie Cottbus U19
Bayern Munchen U19
Hoffenheim U19
Bayer Leverkusen U19
VfL Bochum U19
Hannover 96 U19
Hansa Rostock U19
Hertha Berlin U19
Hertha Zehlendorf U19
FSV Mainz 05 U19
Eintracht Frankfurt U19
VfL Wolfsburg U19
MagdeburgU19
FC Heidenheim U19
Reutlingen U19
RB LeipzigU19
Berliner AK 07 U19
Augsburg U19
VfB Stuttgart U19
Borussia Dortmund U19
BonnerU19
Werder Bremen U19
Hamburger SV U19
SC Freiburg U19
FC Astoria Walldorf U19
VfB Hilden U19
Fortuna Dusseldorf U19
SV Darmstadt U19
Nurnberg U19
Faroe Islands Formuladeildin
NSI Runavik
KI Klaksvik
HB Torshavn
Toftir B68
Guatemala D2
Deportivo Mictlan
Sacachispas GT
C.S.D. Comunicaciones B
Deportivo Sanarate
Suchitepequez
Quiche FC
CD Zacapa
Juventud Pinulteca FC
Algerian Ligue Professionnelle 2
Union Sportive Souf
Hamra Annaba
AS Ain Mlila
US Chaouia
CA Batna
ES Sour El Ghozlane
JS Bordj Menaiel
AS Khroub
NRB Teleghma
IRB Ouargla
USM EL HARRACH
MC El Eulma
USM Annaba
IB Khemis El Khechna
Hạng 2 Đan Mạch nữ
Aalborg (nữ)
Boldklubben AF 1893 (nữ)
Odense BK (nữ)
Vildbjerg SF (nữ)
Osterbro IF (nữ)
Varde (nữ)
Herlufsholm GF (nữ)
Naesby BK (nữ)
Ả Rập Xê Út
Dhamk
Al-Tai
Al Raed
Al-adalh
Al Wehda Mecca
Al-Ettifaq
Al Khaleej Club
Al-Baten
Lebanese Premier League
Trables Sports Club
Al-Hikma
Al-Nejmeh
Shabab Sahel
Hạng 2 Đan Mạch
Roskilde
Esbjerg
Aarhus Fremad
Skive IK
Kolding FC
BK Frem
Jammerbugt
AB Copenhagen
B93 Copenhagen
Brabrand
Hạng 4 Hàn Quốc
Siheung City
Pocheon FC
Gyeongju KHNP
Hwaseong FC
Paju Citizen FC
Daejeon Korail
Cheonan City
Dangjin Citizen
Cheongju Jikji
Gimhae City
Busan Transportation Corporation
Ulsan Citizens
Yangju Citizen
Changwon City
Italy C1
Sassari Torres
Vis Pesaro
Albinoleffe
Lecco
Messina
Giugliano
Pontedera
Robur Siena S.S.D.
Viterbese
Latina
Audace Cerignola
Gelbison
Avellino
Potenza
Crotone
Juve Stabia
Pescara
Nuova Monterosi
AZ Picerno ASD
AC Monopoli
Taranto Sport
Foggia
Turris Neapolis
Catanzaro
Francavilla
A.S Andria Bat
Hạng 2 Estonia
Halliu football College
Elva
Viljandi Tulevik
Paide Linnameeskond B
Vô địch Phần Lan nữ
Ilves Tampere (nữ)
ONS (nữ)
Germany Regionalliga
Tennis Borussia Berlin
Greifswalder FC
SV Babelsberg 03
Lichtenberg 47
ETSV Weiche Flensburg
FC Teutonia 05
Astoria Walldorf
Hessen Kassel
VfB Stuttgart II
FC 08 Hombrug
Monchengladbach AM.
Bocholt FC
Schalke 04 (Youth)
Preuben Munster
Bahlinger
FSV Frankfurt
Kickers Emden
Phonix Lubeck
Koln (Youth)
Wattenscheid 09
Alemannia Aachen
Fortuna Koln
SV Rodinghausen
Wuppertaler
Chemnitzer
BSG Chemie Leipzig
VfR Wormatia Worms
TSG Hoffenheim (Youth)
FC Kaan-Marienborn
Fortuna Dusseldorf (Youth)
SV Straelen
Wiedenbruck
SSV Jeddeloh
St Pauli II
VĐQG Áo
WSG Wattens
Rapid Wien
Red Bull Salzburg
LASK Linz
Austria Lustenau
Wolfsberger AC
Bolivia Primera Division
Club Guabira
Jorge Wilstermann
Real Potosi
Royal Pari FC
Aurora
04:15
Atletico Palmaflor Vinto
Bolivar
Independiente Petrolero
Moldova Divizia Nationala
Zimbru Chisinau
Dinamo-Auto
FC Milsami
CSF Baliti
Hạng 2 Bỉ
KVSK Lommel
Jeunesse Molenbeek
KFCO Wilrijk
KMSK Deinze
Belgium Women's Premier League
Standard Liege (nữ)
White Star Bruxelles (w)
Eendracht Aalst (nữ)
Oud Heverlee Leuven (nữ)
KV Mechelen (w)
Club Brugge (nữ)
Hạng 3 Anh
Charlton Athletic
Oxford United
Cambridge United
Derby County
Burton Albion
Forest Green Rovers
Port Vale
Sheffield Wednesday
Cheltenham Town
Shrewsbury Town
Fleetwood Town
Barnsley
Ipswich Town
Portsmouth
Exeter City
Bristol Rovers
Accrington Stanley
Morecambe
Bolton Wanderers
Lincoln City
Milton Keynes Dons
Peterborough United
Wycombe Wanderers
Plymouth Argyle
VĐQG Peru
UTC Cajamarca
03:30
Univ.Cesar Vallejo
Carlos Manucci
Inti Gas Deportes
Belgium Women 1st National
Westerlo (nữ)
Gent B (nữ)
KSKV Zwevezele (nữ)
Anderlecht II (nữ)
Moldavo (nữ)
Ladies Genk B (w)
Kontich FC (w)
KVK Tienen (nữ)
Famkes Merkem (nữ)
Wuustwezel (nữ)
Standard Liege B (nữ)
Zulte-Waregem II (nữ)
ASE de Chastre (nữ)
Royal FC Liege (nữ)
RAEC Mons (nữ)
Oud Heverlee Leuven II (nữ)
Norway 2.Liga
Ullern FC
Vard Haugesund
Orn-Horten
Sotra
Kjelsas
Levanger FK
Notodden FK
Egersunds IK
Moss
Staal Jorpeland
FK Arendal
Kvik Halden
Baerum SK
Frigg
Gjovik Lyn
Alta
U21 Ukraina
Zorya U21
Kryvbas U21
FC Mynai U21
Dinamo KyivU21
Chernomorets Odessa U21
PFC Oleksandria U21
Hạng nhất Hungary nữ
Diosgyori VTK (w)
Ujpesti (nữ)
MTK Hungaria FC (nữ)
Szekszard UFC (nữ)
Puskas Akademia (nữ)
Kelen SC (nữ)
Szetomeharry (w)
Viktoria FC Szombathely (nữ)
Primera Division de El Salvador
Alianza San Salvador
CD Chalatenango
CD Dragon
Luis Angel Firpo
A.D. Isidro Metapan
Aguila
Jocoro FC
CD FAS
CD Platense Municipal Zacatecoluca
Atletico Marte
Santa Tecla
Once Municipal
Finland - Kakkonen Lohko
GrIFK Kauniainen
Jazz Pori
Jyvaskyla JK
Narpes Kraft
Atlantis
PeKa
HJS Akatemia
Ilves Tampere II
FC Ilves-Kissat
Vantaa
Kaarinan Pojat
Klubi 04 Helsinki
Futura Porvoo
PPJ Akatemia
MuSa
SalPa
Tampere United
EPS Espoo
JIPPO
KaPa
KajHa
RoPS Rovaniemi
Komeetat
VIFK
GBK Kokkola
JS Hercules
Kiffen Helsinki
PK Keski Uusimaa
FC Vaajakoski
Jakobstads Bollklubb
LaPa
NJS
OLS Oulu
OTP
KuPS (Youth)
Lahden Reipas
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2
Maritimo U19
Nacional U19
GD Estoril-Praia U19
Academica Coimbra U19
SC Uniao Torreense U19
Benfica U19
Vilafranquense U19
Sporting Lisbon U19
Vitoria FC Setubal U19
Alverca U19
Casa Pia AC U19
Belenenses U19
San Marino
SP La Fiorita
SP Cosmos
Entai Ravi Tucci
SP Libertas
SP Domagnano
Fiorentino
Hạng 3 Mexico
Celaya II
Estudiantes de Queretaro
CEFOR Chiapas
Deportivo Profutsoccer
Morelos
Tapatios Soccer FC
Nữ Estonia
FC Flora Tallinn (nữ)
FC Lootos Polva (nữ)
Vaprus Parnu (nữ)
Suure-Jaani United (nữ)
Tammeka Tartu (nữ)
JK Tabasalu (nữ)
Poland Division 4
Gedania Gdansk
Baltyk Gdynia
Legia Warszawa B
Sieradz
Rakow Czestochowa 2
Carina Gubin
Stargard Szczecinski
Unia Janikowo
Sokol Kleczew
Vineta Wolin
Bron Radom
Concordia Elblag
KS Polonia Sroda Wlkp
Pogon Szczecin II
Lublinianka Lublin
Czarni Polaniec
Unia Solec Kujawski
Jarota Jarocin
Chrobry Glogow II
LKS Goczalkowice Zdroj
Polonia Nysa
Gawin Sleza Wroclaw
Blonianka Blonie
Pogon Grodzisk Mazowiecki
GKP Gorzow
Miedz Legnica II
Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Olimpia Zambrow
Stal Brzeg
Odra Wodzislaw Slaski
Lechia Zielona Gora
Polonia Bytom
Sokol Ostroda
Unia Skierniewice
Mlawianka Mlawa
Pilica Bialobrzegi
Orleta Radzyn Podlaski
LKS Lagow
Stolem Gniewino
Unia Swarzedz
Unia Tarnow
Wisloka Debica
Gwarek Tarnowskie Gory
Warta Gorzów Wielkopolski
Lechia Tomaszow Mazowiecki
KS Legionovia Legionowo
MKS Kluczbork
Rekord Bielsko-Biala
Olimpia Grudziadz
KP Starogard Gdanski
Ursus Warszawa
LKS Lodz II
VĐ giải trẻ Tây Ban Nha
CF Juventud Laguna U19
Arucas CF U19
CD Maspalomas U19
Union Viera CF U19
Mallorca U19
CD San Francisco U19
Danok Bat U19
Arenas Club de Getxo U19
CD Sobradillo U19
CD Puerto Cruz U19
CF Badalona U19
Girona U19
CD Diocesano U19
Cultural Leonesa U19
Huesca U19
CF Damm U19
Deportivo La Coruna U19
Sporting Gijon U19
Ural CF U19
Compostela U19
Covadonga U19
Lugo U19
Czech Group D League
Tj Sigma Lutin
Sokol Konice
TJ Tatran Bohunice
15:15
SK Zdirec Nad Doubravou
Marianske Lazne
FK Pribram B
Ceska Lipa
SK Kladno
SK Petrin Plzen
SK Tochovice
MSK Breclav
TJ Dalnice Sperice
Opava II
MFK Karvina B
Slavoj Myto
Tj Banik Stribro
Hvezda Cheb
SK Mondi Steti
hạng nhất Séc
Banik Ostrava
Dynamo Ceske Budejovice
Bohemians 1905
FC Viktoria Plzen
Mlada Boleslav
Sigma Olomouc
Sparta Praha
Hradec Kralove
Chile Primera B
CD Copiapo S.A.
Rangers Talca
Puerto Montt
Santiago Morning
Angola Girabola League
Bravos do Maquis
Primeiro de Agosto
Progresso da Lunda Sul
Sporting de Benguela
CRD Libolo
Desportivo Huila
Interclube Luanda
Sagrada Esperanca
Isaac de Benguela
Benfica Lubango
Ukraina
FC Inhulets Petrove
FC Vorskla Poltava
FC Lviv
Dnipro-1
Metalist Kharkiv
FC Shakhtar Donetsk
Austrian Frauen Bundesliga
Austria Wien (nữ)
Wacker Innsbruck (nữ)
Hạng 2 Séc
Trinec
Chrudim
SK Prostejov
Sparta Praha B
Lisen
MFK Karvina
Panama
Costa Del Este
CD Arabe Unido
Sporting San Miguelito
08:30
Plaza Amador
Herrera FC
Veraguas FC
Belarus Pershaya Liga
Osipovichy
Smorgon FC
Lokomotiv Gomel
18:50
Kommunalnik Slonim
FK Lida
Ostrowitz
Malta First Division League
Lija Athletic
Attard
Tarxien Rainbows F.C
Marsaskala
Zejtun Corinthians
Marsa
Zurrieq
Mtarfa
U19 Hungary
Ujpesti TE U19
MTK Budapest U19
Debrecin VSC U19
Vasas U19
Gyori ETO U19
Budapest Honved U19
Pecsi MFC U19
Illes Akademia Haladas U19
Szeged-Csanad Grosics U19
Ferencvarosi U19
Diosgyor VTK U19
Puskas Akademia FehervarU19
Hạng 4 Nauy
Ready
Fyllingsdalen
Os Turn Fotball
Lokomotiv Oslo
Pors Grenland
Sprint-Jeloy
Randesund IL
Halsen
Vindbjart
Uraedd FK
Nardo FK
Kolstad
Steinkjer FK
Melhus
Tiller
SK Trygg Lade
Nordstrand
Grei
Senja
IF Floya
Bjarg
Sola
Brodd
Stord IL
Fram Larvik
Follo
Vidar
Fana
Fredrikstad B
Mandalskameratene
Lorenskog
Gjelleraasen IL
Brann 2
Viking B
Bremnes IL
Akra
FF Lillehammer
Volda
Aalesund FK B
Honefoss BK
Elverum
Toten
Forde
Spjelkavik
Djerv 1919
Lysekloster
Shas B Team card product
froya
Germany Oberliga NOFV
FC Blaus Weiss 90 Berlin
TuS Makkabi Berlin
BTS Neustadt
OSC Bremerhaven
Rostocker FC
SG Dynamo Schwerin
VFC Plauen
Hallen
Ludwigsfelder FC
FC Oberlausitz
SV Blau-Weiss Zorbau
FC Einheit Wernigerode
VfB Auerbach
Wacker Nordhausen
TuS Koblenz
SG 2000 Mulheim-Karlich
Goppinger SV
SSV Reutlingen 05
SG Union Sandersdorf
Einheit Rudolstadt
FV Ravensburg
FSV 08 Bissingen
Aumund-Vegesack
Werder Bremen III
SC Freital
Eilenburg
Grimma
VfB 1921 Krieschow
Brinkumer SV
TuS Schwachhausen
Neckarsulmer Sport-Union
Freiburger FC
SV Westerhausen
FC An der Fahner Hohe
Rot-Weiss Hadamar
SV Neuhof 1910
SV Unter-Flockenbach
Eintracht Stadtallendorf
TSG Pfeddersheim
TSV Schott Mainz
SV Curslack Neuengamme
SC Concordia Hamburg
Steinbach
SV Weidenhausen
TS Woltmershausen
SV Hemelingen
SC Paderborn 07 II
TSV Victoria Clarholz
FV Offenburg
Stuttgarter Kickers
SV Oberachern
TSG Backnang
Gonsenheim
Wadegesi Heim
Altona 93
Eimsbutteler TV
FSV Hollenbach
BSV Holzhausen
TuSpo Surheide
Blumenthaler SV
TuS Kirchberg 1909
Sportfreunde Eisbachtal
Belgian First Amateur Division
Dessel Sport
Ninove
Francs Borains
Sint-Eloois-Winkel
Thes Sport
Leuven B
Rupel Boom
Hoogstraten VV
Olympic Charleroi
RFC de Liege
LaLouviere
Charleroi B
Vô địch Tây Ban Nha nữ
CD Alaves (nữ)
Villarreal (nữ)
Real Betis (nữ)
UD Granadilla Tenerife Sur (nữ)
Sporting De Huelva (nữ)
Colegio Aleman Valencia (nữ)
Barcelona (nữ)
Madrid CFF (nữ)
Indonesia Division 1
Persewar Waropen
13:15
Persipura Jayapura
Sulut United
14:15
PSBS Biak
Persipal Palu
Putra Delta Sidoarjo FC
Persekat Tegal
Putra Sinar Giri
Persipa Pati
Persikab Bandung
Nusantara United
PSCS Cilacap
Gresik United
PSIM Yogyakarta
PSPS Pekanbaru
Karo United
Persiraja Aceh
Perserang Serang
PSKC Cimahi
18:15
Sriwijaya FC
Persijap Jepara
Persela Lamongan
Scottish Highland Football League
Nairn County
Wick Academy
Buckie Thistle FC
Turriff United
Formartine United
Banks o Dee
Forres Mechanics
Rothes
Huntly
Strathspey Thistle
Inverurie Loco Works
Brechin City
Hạng 2 Venezuela
Angostura FC
Atletico La Cruz
Academia Anzoategui
Deportivo Petare FC
Hungary
Ujpesti
Varda SE
Debrecin VSC
Budapest Honved
Vasas
ZalaegerzsegTE
England Southern League Central Division
Kings Langley
Bromsgrove Sporting FC
Redditch United
Royston Town
Stratford Town
Rushall Olympic
Bedford Town
Stourbridge
Tamworth
Barwell
Hednesford Town
Rushden Diamonds
Hạng nhất Thụy Điển
AFC Eskilstuna
Orebro
Ostersunds FK
Halmstads
Landskrona BoIS
Dalkurd FF
Orgryte
IK Brage
Brazil Campeonato Carioca C
Sao Paulo RJ
Nova Cidade RJ
Perolas Negras
CGI April 7
Serra Macaense
Paduano RJ
Angra Dos Reis RJ
CEAC/Araruama
Duque de Caxias RJ
Serrano BA
J-League Division 2
Okayama Yunogo Belle (nữ)
Norddea Hokkaido (nữ)
Fukuoka AN (nữ)
Veertien Mie (nữ)
Yamato Sylphid (nữ)
Kibi International University (nữ)
JFA Academy Fukushima (nữ)
Tsukuba FC (nữ)
Shizuoka Sangyo University (nữ)
Diavorosso Hiroshima (nữ)
Vô địch Đức nữ
Koln (nữ)
18:01
Turbine Potsdam (nữ)
VĐQG Uruguay
Cerro Largo
Danubio FC
Plaza Colonia
Liverpool URU
Torque
CS Cerrito
Centro Atletico Fenix
Nacional Montevideo
Defensor Sporting Montevideo
Albion FC
Vô địch nữ Iceland
IBV Vestmannaeyjar (nữ)
Afturelding (nữ)
KR Reykjavik (nữ)
Thor KA Akureyri (nữ)
Stjarnan (nữ)
Keflavik (nữ)
Valur (nữ)
UMF Selfoss (nữ)
Breidablik (nữ)
Trottur Reykjavik (nữ)
Argentina group C Tebolidun League Manchester
Victoriano Arenas
Berazategui
Claypole
General Lamadrid
Excursionistas
San Martin Burzaco
Deportivo Laferrere
Puerto Nuevo
Liniers
El Porvenir
Czech Republic U19 League
Banik Ostrava U19
MFK Karvina U19
Hradec Kralove U19
Sparta Praha U19
Vysocina Jihlava U19
Tescoma Zlin U19
Slovacko U19
Brno U19
Pardubice U19
Marila Pribram U19
Mlada Boleslav U19
Viktoria Plzen U19
Sigma Olomouc U19
Slavia Praha U19
Dynamo Ceske Budejovice U19
18:45
Dukla Praha U19
Israel Premier League
Hapoel Kiryat Shmona
Hapoel Haifa
Ashdod MS
Hapoel Hadera
Maccabi Netanya
Hapoel Beer Sheva
Maccabi Haifa
Maccabi Tel Aviv
Hạng 2 Đức nữ
FFC Frankfurt II (nữ)
Ingolstadt 04 (nữ)
Argentine Division 2
Vòng 36
Gimnasia Jujuy
07:10
San Martin Tucuman
Deportivo Madryn
Sacachispas
Almagro
01:10
Independiente Rivadavia
Villa Dalmine
CA Brown Adrogue
Alvarado Mar del Plata
Ferrol Carril Oeste
Armenia Premier League
Shirak
Lernayin Artsakh
FC Pyunik
Alashkert
Ararat Yerevan
Urartu
FC Avan Academy
BKMA
FK Van Charentsavan
Noah
Australia FFA Cup
Sydney United
16:45
FC Macarthur
VĐQG Paraguay
Sol de America
Cerro Porteno
Hạng 4 Áo
SV Vols
Oberperfuss
ASKO Gmund
SV Spittal/Drau
SC Bad Sauerbrunn
FC Deutschkreutz
UFC Markt Allhau
SV Oberwart
SV Dellach Gail
TSU Matrei
Mongolia Premier League
Khovd
Ulaanbaatar City
BCH Lions
Khoromkhon Club
Erchim
Khangarid Klub
Denmark Division 3
Rishoj
Middelfart G og
IF Lyseng
AB Tarnby
SfB Oure
FA 2000
Naesby
Vanlose
Hạng nhất Nam Phi
Cape Town All Stars
Uthongathi FC
Casric Stars
Black Leopards
Magesi
Real Kings
Pretoria Callies
MM Platinum FC
Venda
Baroka FC
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Benesov
FK Prepere
Mlada Boleslav B
Viktoria Zizkov
FK Zbuzany 1953
Povltava FA
SK Motorlet Praha
Dukla Praha B
Ceske Budejovice B
Viktoria Plzen B
FK Kraluv Dvur
Domazlice
Preddie J
Loko Vltavin
Slovan Rosice
Otrokovice
Uhersky Brod
Slovacko II
Vitkovice
Zlin B
Frydlant
Hranice KUNZ
Sardice
Vrchovina
Blansko
Unicov
Slavia Kromeriz
Velke Mezirici
Slovan Velvary
Usti nad Labem
Most Mus
Zivanice
Karlovy Vary Dvory
Admira Praha
Nữ Italia
Fiorentina (nữ)
Sassuolo (nữ)
AC Milan (nữ)
Sampdoria (nữ)
England Southern Premier League
Chesham United
Tiverton Town
Gosport Borough
North Leigh
Hartley Wintney
Truro City
Beaconsfield SYCOB
Poole Town
Australia Capital Territory Premier League Women
Canberra Olympic(w)
Belconnen United (nữ)
VĐQG Kuwait
Al-Nasar
Al-Qadsia SC
Al Kuwait SC
00:20
Al Fahaheel SC
Hạng nhất Thái Lan
Samut Prakan City
Phrae United FC
Raj Pracha FC
Suphanburi FC
Chiangmai FC
Krabi FC
Udon Thani
Kasetsart FC
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester
CA Lugano
Central Ballester
Sportivo Barracas
Centro Espanol
Defensores de Cambaceres
Yupanqui
Deportivo Muniz
Deportivo Paraguayo
Juventud Unida
Mercedes
French Feminines D1
Dijon w
Paris FC (nữ)
Fleury 91 (w)
ASJ Soyaux (nữ)
Lyon (nữ)
Rodez Aveyron (nữ)
Reims (nữ)
Guingamp (nữ)
Czech Republic 5. Ligy
Luhacovice
15:05
Bystrice Pod Hostynem
VĐQG Hy Lạp
Lamia
Levadiakos
Zimbabwe
Ngezi Platinum
ZPC Kariba
Whawha FC
Bulawayo Chiefs
Black Rhinos
Harare City
Bulawayo City
Chicken Inn
Herentals FC
Cranborne Bullets
Estonia Teine Liiga
Tartu Kalev
Rapla JK Atli
Tallinna FC Ararat TTU
Nomme JK Kalju II
Tabasalu Charma
Laanemaa Haapsalu
Tartu JK Maag Tammeka B
Tallinna JK Legion B
Welsh Premier League
UWIC Inter Cardiff
Aberystwyth Town
Connahs Quay Nomads FC
Haverfordwest County
Flint Town
Pen-y-Bont FC
Pontypridd
Caernarfon
Hạng nhất Nga
FC Ufa
15:45
Baltika Kaliningrad
Yenisey Krasnoyarsk
FK Makhachkala
Veles
Volgar-Gazprom Astrachan
Volga Ulyanovsk
SKA Khabarovsk
KAMAZ Naberezhnye Chelny
Rodina Moskva
Rubin Kazan
Arsenal Tula
Urozhay Krasnodar
FK Krasnodar 2
Neftekhimik Nizhnekamsk
Akron Togliatti
Alania Vladikavkaz
Shinnik Yaroslavl
Hạng 3 Nhật Bản
Vòng 27
Fujieda MYFC
Yokohama SCC
Kagoshima United
AC Nagano Parceiro
Ban Di Tesi Iwaki
Kamatamare Sanuki
Vanraure Hachinohe FC
Ehime FC
Azul Claro Numazu
Matsumoto Yamaga FC
Imabari FC
Gainare Tottori
FC Gifu
Fukushima United FC
Kataller Toyama
SC Sagamihara
Giravanz Kitakyushu
Miyazaki
Estonia Champions League
JK Tallinna Kalev
Vaprus Parnu
FC Kuressaare
Tartu JK Maag Tammeka
FC Flora Tallinn
Tallinna JK Legion
Kampuchea Super League
Boeung Ket Angkor
Angkor tiger FC
Phnom Penh FC
Visakha FC
Tiffy Army FC
Svay Rieng FC
VĐQG Nga nữ
CSKA Moscow (nữ)
FK Rostov (nữ)
Lithuania - 1.Division
Lietava Jonava
Dziugas Telsiai
Hegelmann Litauen
Siauliai
Banga Gargzdai
FK Zalgiris Vilnius
Botola Pro 1
Olympique de Safi
00:15
IRT Itihad de Tanger
Club Salmi
OCK Olympique de Khouribga
BRA SPC
Bán kết
XV de Piracicaba
Sao Caetano
Marilia Ac
Portuguesa Desportos
Hạng 3 Scotland
Bonnyrigg Rose
Stenhousemuir
Forfar Athletic
Dumbarton
East Fife
Stirling Albion
Stranraer
Albion Rovers
Elgin City
Annan Athletic
Hạng nhất UAE
Al-Rams
Al-Jazira Al-Hamra
Al Oruba (UAE)
Ahli Al-Fujirah
Fursan Hispania FC
20:20
Baynounah SC
Panama Liga Prom
Union Cocle
Atletico Chiriqui Reserves
SD Atletico Nacional
SD Panama Oeste
Uzbek League
Kuruvchi Bunyodkor
Navbahor Namangan
U21 Anh
Blackburn Rovers U21
Manchester United U21
Chelsea U21
Leicester City U21
West Ham U21
Crystal Palace U21
Liverpool U21
Arsenal U21
Brasileiro, Serie C
ABC RN
Mirassol
Holland Ligue 3
Lyss
OFC Oostzaan
HHC Hardenberg
Rijnsburgse Boys
Noordwijk
Excelsior Maassluis
Volendam (Youth)
Scheveningen
Kozakken Boys
AFC
Spakenburg
Quick Boys
Koninklijke HFC
IJsselmeervogels
Katwijk
TEC
Jong Sparta Rotterdam (Youth)
De Treffers
England Conference South Division
Dartford
Hungerford Town
Kosovo Superliga
KF Llapi
Malisheva
KF Drita Gjilan
KF Drenica Skenderaj
KF Ballkani
Gjilani
Bosnia and Herzegovina Premier League
Borac Banja Luka
FK Sloga Doboj
Leotar
FK Zeljeznicar
HSK Zrinjski Mostar
Sloboda
NK Siroki Brijeg
FK Igman Konjic
FK Velez Mostar
Posusje
FK Tuzla City
Sarajevo
Australia Brisbane Capital League 2
Tuggeranong United
Brindabella Blues FC
Hạng 2 Ukraina
Dinaz Vyshgorod
Polissya Zhytomyr
FC Karpaty Lviv
Prykarpattya Ivano Frankivsk
SC Poltava
FC Chernigiv
NSW-N Premier League
Maitland
Lambton Jarvis
Croatia U19 League
Dinamo Zagreb U19
Sesvete U19
Rijeka U19
HNK Sibenik U19
Swden Women Divi.1
Mallbackens IF (nữ)
Ifo Bromolla IF (nữ)
Bergdalens IK (nữ)
Sundsvalls DFF (nữ)
Lidkopings FK (nữ)
Jitex DFF (nữ)
IFK Norrkoping DFK (nữ)
Vaxjo (nữ)
IK Uppsala (nữ)
Alingsas (nữ)
VĐQG Bắc Ireland
Carrick Rangers
Crusaders
Cliftonville
Newry City
Dungannon Swifts
Linfield FC
Larne FC
Coleraine
Hạng nhất Scotland
Kelty Hearts
Airdrie United
Dunfermline Athletic
Peterhead
Falkirk
Clyde
Montrose
Edinburgh City
Queen of South
Alloa Athletic
Thái Lan x
Nakhon Ratchasima
Khonkaen United
BEC Tero Sasana
Lamphun Warrior
Chiangrai United
Sukhothai
Bangkok Glass
Muang Thong United
Nhà nghề Mỹ MLS z
Toronto FC
Inter Miami
New England Revolution
Atlanta United
Colorado Rapids
FC Dallas
Charlotte FC
Philadelphia Union
Columbus Crew
New York Red Bulls
Montreal Impact
DC United
FC Cincinnati
Chicago Fire
Vancouver Whitecaps
Austin FC
San Jose Earthquakes
Minnesota United FC
LA Galaxy
Real Salt Lake